«Золото», «срібло» та «бронза»: вінницькі спортсмени вибороли нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобули перемоги на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо «WEST-VIRU OPEN». Змагання відбувались у населеному пункті Вінні, що в Естонії.

На спортивну подію з’їхались понад 100 учасників із 10 країн. До складу української делегації ввійшли троє вінничан, які гідно представили наш регіон.

Чемпіоном змагань став Важа Даіаурі (молодший) в особистому заліку – вагова категорія 115 кг. Також спортсмен виборов срібну нагороду в абсолютній категорії.

Андрій Поліш став бронзовим призером в особистому заліку – вагова категорія 115 кг.

А Дмитро Зілецький посів п’яту сходинку – вагова категорія 100 кг.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що сьогодні надзвичайно важливо демонструвати на міжнародній арені наш спортивний дух.