Звернення Володимира Зеленського до українців у другу річницю війни

Український народ не прийме поразки своєї країни. Ми завжди стверджуємо, що будемо закінчувати війну лише за нашими умовами. Це було заявлено у відеозверненні президента Володимира Зеленського з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії на територію України, - повідомляє РБК-Україна.

Президент Зеленський та лідери західних країн відвідали селище Гостомель, де два роки тому українські військові вогнем зустрічали ворожий десант.

Очільник держави зазначив, що сьогодні український народ став на 730 днів ближче до перемоги. Незважаючи на різні історії про початок війни, фінал буде однаковим для всіх - перемога.

Зеленський також підкреслив, що хоча кожен прагне завершення війни, ніхто не прийме поразку України.

"Саме тому до слів "завершення війни" ми завжди додаємо "на наших умовах". Саме тому біля слова "мир" завжди звучить "справедливий". Саме тому в майбутній історії біля слова "Україна" завжди стоятиме слово "незалежна". Боремося за це. Вже 730 днів нашого життя. І переможемо. У найкращий день нашого життя", - заявив президент.

Заплановані заходи та візити світових лідерів 

Прес-секретар президента України Сергій Никифоров повідомив, що на 24 лютого заплановано багато візитів лідерів інших країн до України. Також відбудеться засідання за участі України та "Групи семи".

На 25 лютого готується також дещо особливе - пресконференція за участі топспікерів від влади, військово-політичного керівництва, прем'єр-міністра, голови Верховної ради, Служби безпеки України, Головного управління розвідки, Міністерства стратегічної промисловості, Офісу президента й особисто президента. Планують порушити питання майбутнього армії, її розвитку, запровадження сучасних технологій, вступу до Європейського союзу (ЄС), а також НАТО.

До України, з нагоди другої річниці повномасштабної війни прибули:

  • Джорджія Мелоні, прем'єр-міністра Італії;
  • Джастін Трюдо, прем'єр-міністр Канади;
  • Александр Де Кроо, прем'єр-міністр Бельгії;
  • Метте Фредеріксен, прем'єр-міністр Данії;
  • Чак Шумер, лідер більшості в Сенаті США, демократ.


Переглядів: 587
Поширень: 0