У Вінниці стартував міський етап проєкту «Пліч-о-пліч»: подробиці

Вчора, 27 лютого, у Вінниці відбулось відкриття міського етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч.

Всеукраїнські шкільні ліги», який реалізують за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. З вітальним словом до молодих спортсменів звернулися чемпіон Кубка світу з кульової стрільби Данило Даниленко та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проводять під гаслом «Разом переможемо» з метою популяризації та розвитку спорту, а також патріотичного виховання та мотивації учнівської молоді до активного способу життя.

«В будь-якому спорті кожен забитий гол – це командний результат. Тому сьогодні важлива саме командна робота – як для спорту, так і для спільноти, нації та країни», – зауважив Сергій Моргунов.

Упродовж грудня – січня у закладах загальної середньої освіти ВМТГ тривав перший шкільний етап проєкту: змагання на рівні закладу, формування шкільних команд, тренування, реєстрація на всеукраїнській платформі проєкту.

У проєкті зареєстровано 103 команди 42 закладів загальної середньої освіти ВМТГ:

  • футзал – 34 команди;
  • волейбол – 31 команда (15 команд дівчат, 16 команд юнаків);
  • баскетбол – 17 команд (4 команди дівчат, 13 команд юнаків);
  • черлідинг – 12 команд;
  • спортивне орієнтування – 9 команд.

На урочистому відкритті були присутні капітани та тренери шкільних команд з баскетболу, волейболу та футзалу.

Уже цього тижня команди закладів освіти почнуть змагатись за місце в фіналі міського етапу. Переможці міського етапу отримають звання «Чемпіон міського етапу» та право змагатись в обласному етапі проєкту.

«Такий проєкт як “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” дозволить показати, як зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, що будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали, гідно представляючи Україну на світовій арені», – говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Фінальні змагання турніру «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» заплановані на квітень цього року.Переглядів: 415
Поширень: 0