Міський голова Сергій Моргунов прозвітував перед освітянами по підсумках року

Сьогодні, 4 грудня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрівся з освітянами. На засіданні голів профспілкових комітетів закладів освіти міста Сергій Моргунов розповів про реалізовані проекти у галузі, а також основні виклики та завдання на наступні роки. Окрім того, під час зустрічі міський голова поспілкувався з освітянами у форматі запитання-відповідь.  

Під час зустрічі із вчителями керівник міста розповів про реалізацію основних програм у сфері освіти за 2018-й рік. Внаслідок фінансової децентралізації, ініціатором якої є Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, місто отримало можливість збільшити фінансування галузі з власного бюджету. Фактично питома вага видатків на освіту у структурі бюджету міста становить 30%.  

Цього року у закладах дошкільної освіти з 1 січня було збільшено вартість харчування однієї дитини в день, а діти учасників АТО харчуються безкоштовно. У дитячих садочках таких діток 913. З 1 вересня безкоштовним харчування забезпечені також школярі із числа сімей, в яких один із батьків є учасником АТО (ООС), – 1625 учнів.  

Міський голова Сергій Моргунов прозвітував перед освітянами по підсумках року

«Виконуючи доручення Прем’єр-міністра України щодо ліквідації черги в закладах дошкільної освіти до 2020 року, ми намагаємось щороку робити заходи з розширення мережі закладів та відкриття нових груп. Зокрема, до кінця року буде введено в експлуатацію 4 групи в діючих садках №№ 18, 45 та 71. В садочках №№ 45 та 71 ремонтні роботи вже завершилися, наразі, здійснюється комплектування груп необхідним обладнанням та інвентарем», - каже міський голова Сергій Моргунов.   

За кошти інвесторів у місті будується чотири заклади дошкільної освіти: по вул. Ватутіна, Замостянській, вул. Трамвайній,  вул.  Покришкіна.  Триває будівництво школи в мікрорайоні «Поділля» на 1200 учнів.  З 1 вересня у місті почав роботу Інклюзивно-ресусний центр № 1. 

У закладах освіти активно впроваджуються заходи енергоефективності. Цього року комплексну термомодернізацію  здійснено у дитячих садочках №4 та №17, а  також у школах №№ 5, 33 та на стадії завершення у школі №17 . Також, у 2018 році здійснено реконструкції покрівель шкіл № 8 та № 36. 

Міський голова Сергій Моргунов прозвітував перед освітянами по підсумках року

Також Сергій Моргунов зазначив, що у місті більш комплексно підходять до термореновації шкіл. Тому, у школі №20, крім утеплення будівлі, здійснено реконструкцію системи теплопостачання закладу із влаштуванням індивідуального теплового пункту. Це дасть можливість значно заощаджувати на оплаті за енергоносії. 

Наголосив міський голова і на продовженні модернізації спортивної інфраструктури освітніх закладів: «Нещодавно у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відкрили сучасний спортивний стадіон, кращий на Вінниччині в закладах освіти. Побудовано багатофункціональне поле для гри в міні-футбол  в школі № 9». 

Міський голова Сергій Моргунов прозвітував перед освітянами по підсумках року

А також міський голова розповів освітянам ще про ряд проектів, які були реалізовані у школах та дитячих садочках. Після чого поспілкувався із педагогами і дав відповіді на питання, які їх цікавили. Переглядів: 2197
Поширень: 0