У Вінниці стартувала реєстрація на дитячо-юнацький конкурс патріотичної творчості «Все буде Україна!»

До участі у дитячо-юнацькому конкурсі патріотичної творчості «Все буде Україна!» запрошуються учні мистецьких шкіл, вихованці клубних закладів, мистецьких студій, користувачі бібліотек-філій Вінницької міської централізованої бібліотечної системи віком від 9-ти до 17-ти років. Конкурс проводиться вперше за підтримки та ініціативи Виконавчого комітету ВМР та департаменту культури міської ради.

Анонс конкурсу патріотичної творчості «Все буде Україна!»

Метою конкурсу є популяризація національної літературної спадщини та сучасної патріотичної української літератури, підтримка та розвиток креативних творчих здібностей молоді Вінницької міської територіальної громади.

Заявки на участь у конкурсі потрібно подати до 1 квітня 2024 року до департаменту культури міської ради за формою.

Конкурсна програма складається із двох номінацій: «Поезія» та «Образотворче мистецтво».

Відбір до номінації «Поезія» відбудеться 16 квітня 2024 року у приміщенні Вінницької центральної міської бібліотека імені І.Бевза (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 4).

Роботи у номінації «Образотворче мистецтво» прийматимуться до 15 квітня 2024 року у закладі «Вінницька дитяча художня школа» за адресою: вул. Магістратська, 66.

Оцінювання конкурсних робіт у номінації «Образотворче мистецтво» триватиме з 16 до 19 квітня 2024 року, а виставка творчих робіт переможців експонуватиметься у холі Вінницької міської ради.

На переможців чекатимуть призи та нагороди.

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті міської ради, на інтернет-порталі VinCulture та в соціальних мережах.

Більш детальна інформація за посиланням

Джерело: ВМРПереглядів: 342
Поширень: 0