У Вінниці стартує проект «Всі з I4C»

Днями в приміщенні NGO хаб «Місто змістів» відбулася презентація – запуску проекту  «Всі з I4C» (Informer for citizens).“Всі з I4С”– це проект, який стимулює зацікавленість громадян до використання інструментів електронної демократії через підвищення обізнаності та залучення нових цільових аудиторій.

Мета проекту: налагодити діалог «влада-громада» та залучити громадян до процесу прийняття рішень через використання інструменту е-демократії «Informer 4 Citizens» (I4C).

Для розширення цільової аудиторії та збільшення та підвищення каналів взаємодії з мешканцями планується використати популярні месенджери як інструмент, який найбільше використовується громадянами та не потребує додаткового встановлення інших додатків, а вже буде використовуватись в рамках існуючих систем. В рамках проекту планується інтеграція бази Інформера з месенджерами WhatsApp, Telegram, Messenger, Viber.

У Вінниці стартує проект «Всі з I4C»

Додатково планується запровадження бота для зручної взаємодії користувача з інформацією, яку має місто. Проте, на даний момент, месенджери не мають ефективного інструменту по роботі з мапами, тому потребується покращення цієї роботи в рамках додатку, оскільки це користується підвищеним попитом громадян. До прикладу, сповіщення про ремонт дороги та її перекриття надходитиме мешканцю в месенджері та додатку із посиланням на візуалізацію в GIS.

У Вінниці стартує проект «Всі з I4C»

Додатково:

Захід відбувається за фінансової підтримки швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті egap.org.ua


Переглядів: 1563
Поширень: 0