«Ловці шахедів», тепловізори та FPV-дрони: військові отримали чергову допомогу від Вінницької міськради та нашої громади

Вінницька міська рада спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та Вінницькою громадою продовжує допомагати армії.

Днями Вінниця передала технічне обладнання одразу трьом військовим частинам. Наразі одним із головних пріоритетів Вінницької міської ради є безпека та оборона. Загалом на цей пріоритет цьогоріч у бюджеті громади передбачено майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Секретар міськради Павло Яблонський розповів, що серед переданої спецтехніки є квадрокоптери «Мавік 3Т», тепловізори, зарядні станції «Bandera Power» та прожектори, завдяки яким в нічний час доби оборонці краще бачать ворожі повітряні цілі та мають можливість їх збивати. У складі допомоги були ще й FPV-дрони – безпілотники, які передають відео з висоти пташиного польоту в режимі реального часу.

«Сьогодні передаємо "Мавіки 3Т" з камерами нічного бачення. Також передаємо "Бандера пауер". Це техніка, необхідна для мобільно-вогневих груп – "ловців шахедів". Найголовніше, щоб обладнання служило нашим військовим, зберігало людські життя та допомогло у наближенні перемоги. Ми будемо продовжувати допомагати військовим надалі», – сказав Павло Яблонський.

Представник однієї з військових частин Олександр, який брав участь у передачі допомоги, розповів, що такі спецзасоби будуть дуже помічними під час виконання бойових завдань.

«Кожна така передача підвищує ефективність знищення засобів повітряного нападу противника, бо безпілотні літальні апарати типу "шахед" застосовуються зазвичай вночі. Ці прожектори підвищують видимість БпЛА та можливість їхнього знищення. Прожектор працює в комплексі із зарядною установкою, необхідною для живлення. Тепловізори необхідні для виявлення БпЛА вночі», – сказав він.

Всю техніку оперативно відправили у пункт призначення до Захисників, щоб ті могли якісно відпрацьовувати цілі. Загалом для трьох військових частин було передано 12 блоків багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», 7 пошукових прожекторів, 11 тепловізійних монокулярів та ще три квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal. Все це було придбано напередодні за тендерною процедурою.

Джерело: ВМРПереглядів: 373
Поширень: 0