Російськомовну літературу на макулатуру: як вінничанам долучитися до акції та допомогти ЗСУ

У Вінниці триває акція зі збору російськомовної макулатури. Виручені кошти з вторсировини підуть на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр». Департамент відновлення та розвитку ВМР запрошує жителів Вінницької громади бути активними та долучитися до благодійного збору вже цього четверга, 28 березня.

Організаторами акції став благодійний фонд «Гуркіт» у партнерстві з видавництвом Vivat та департаментом відновлення та розвитку ВМР. Як повідомила директорка департаменту Ольга Ремешевська, практично за два тижні вдалося зібрати 1 тонну макулатури (половину з якої вже відправлено).

«Ми вдячні вінничанам, які відгукнулись на цю акцію та почали приносити макулатуру задля такої хорошої мети – підтримки наших оборонців. Цього четверга до ініціативи також долучаться представники Вінницької міської ради та старостинських округів громади. Разом ми сподіваємося зібрати якомога більшу кількість вторсировини, яка піде на переробку. Таким чином ми підтримаємо і армію, і екологію», – сказала Ольга Ремешевська.

Приносити російськомовну літературу на макулатуру за адресою: вул. Соборна, 59 з 10:00 до 16:00.

Як зазначали представники БФ «Гуркіт», метою збору є комплектація та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр», які здійснюють захист повітряного простору Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей від ворожих атак як безпілотних літальних пристроїв (типу «шахед»), так і ракет.

Акція зі збору такої макулатури (застарілої, пропагандистської, імперської та іншої російськомовної літератури) діє в десятьох містах України, серед яких є і Вінниця. Триватиме збір у нашому місті до 31 березня. Пункт збору розміщений у культурному просторі «Піч». Прийом здійснюється з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою: вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку). Переглядів: 414
Поширень: 0