Сергій Моргунов взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування: деталі

Нещодавно у Вінниці відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Облради. На засіданні зібралися представники місцевої та обласної влади, а також голови міських, районних, селещних, сільських рад, для обговорення важливих питань.Про це повідомив Сергій Моргунов на своєму Telegram-каналі та у Facebook.

 Представники місцевої та обласної влади, а також голови міських, районних, селещних, сільських рад

Він зауважив, що такі зустрічі регулярно відбуваються між усіма гілками влади для синхронізації роботи, зокрема, і в напрямку забезпечення потреб Сил безпеки та оборони нашої країни.

«Кожен має працювати в межах своїх компетенцій та можливостей. А щоб таких можливостей ставало більше – необхідно підтримувати і розвивати економічний сектор. Це ще один напрям нашої спільної роботи. Тут допоміжними будуть контакти із нашими європейськими партнерами, – сказав Сергій Моргунов. – Вінниця активно працює в цьому напрямку. І під час спілкування із європейськими колегами минулого тижня у Бельгії – побачив їхнє прагнення до налагодження горизонтальних зв'язків із нашими громадами. Серед іншого, західні колеги можуть надати якісну експертизу у формуванні стратегії розвитку громади, яка буде адаптована до вимог ЄС».

 Міський голова Вінниці Сергій Моргунов

Джерело: ВМРПереглядів: 454
Поширень: 0