Допомога армії, стійкість та турбота про містян: на сесії ВМР схвалили важливі фінансові рішення

Сьогодні, 29 березня, на сесії Вінницької міської ради схвалили чергові зміни до поточного бюджету. Цього разу основну частину видатків спрямували на пріоритет «Безпека та оборона».

Підтримали депутати й виділення коштів на заходи зі зміцнення критичної інфраструктури та охорони здоров’я.

Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, нині підтримка армії – першочергове завдання для Вінниі і наше місто продовжує працювати у цьому напрямі, оперативно реагуючи на запити військових. Відповідно до них, на сьогоднішньому засіданні сесії депутати схвалили рішення про виділення із бюджету майже 12, 5 млн грн.

Сергій Моргунов коментує рішення сесії ВМР

«У цьому рішенні ми далі продовжуємо працювати по нашому ключовому пріоритету «Безпека та оборона» та посилювати наших Захисників і Захисниць. 6-ом різним військовим частинам Сил оборони виділяємо майже 12,5 млн грн. Зокрема прикордонній службі - на підсилення кордону з Молдовою. Підтримку спрямовуємо також для 3-ї штурмової окремої бригади —направляємо 3 млн грн на придбання спеціальних БпЛА. Понад 1,5 млн для переобладнання автомобіля для досить важливої частини. 2,5 млн грн ми направляємо військовому госпіталю. Тут лікується багато поранених, тож треба підсилити заклад і з точки зору покращення матеріально-технічної бази, і проведення ремонту басейну для реабілітації військових», – розповів Сергій Моргунов.

Коментуючи рішення сесії, очільник громади акцентував увагу іще на одному виклику війни, пов’язаного із критичною інфраструктурою, можливостями її стабільного функціонування попри постійні ворожі загрози. Відтак, відповідно до пріоритету «Стійкість» передбачено кошти на продовження впровадження заходів із енергонезалежності, що включає, зокрема встановлення ще однієї когенераційної установки.

Очільник Вінниці на сесії ВМР

«Вінницьке теплопостачальне комунальне підприємство отримало грантової допомоги на 40 млн грн – це когенераційна установка, а наше зобов’язання забезпечити її підключення. Відповідно направляємо необхідний ресурс для підсилення енергетичної безпеки», – каже міський голова.

На порядку денному міської команди залишається також турбота про вінничан, зокрема їхнє здоров’я. Це питання в умовах війни стратегічно важливе, адже якісних медичних послуг потребують і наші Захисники та Захисниці.

«Допомагаємо за пріоритетом «Турбота» нашій 3-й лікарні. Передбачаємо кошти на придбання рентгенапарата за умовами співфінансування 50 на 50 із самою лікарнею», – підкреслив Сергій Моргунов.Переглядів: 483
Поширень: 0