У Вінниці успішні та заможні розказали про свої помилки

7 грудня у креативному просторі «CHERDAK» відбулась яскрава і дуже цікава подія для тих, хто хоче робити щось своє, проте боїться помилок. Саме F*скUр Nights Vіnnytsіа Vol. III допомагає зрозуміти: «Без факапів не буває стартапів»! 

F*скUр Nights — цікавий семінар тренінгів чи то зустрічей, під час яких успішні та впливові люди міста чи країни розказують про свої невдачі та помилки, падіння та фейли, які були в їх кар’єрі та завдяки яким вони досягли успіху. 

Про такі провали ви не прочитаєте в інтерв’ю або в соціальних мережах, адже щоб поділитися таким, треба мати неабияку сміливість. 

У Вінниці успішні та заможні розказали про свої помилки

Формат зустрічей F*скUр Nights був започаткований в Америці. Як розповідають організатори, історія F*скUр Nіghts почалась у барі. «Одного п’ятничного вечора 2012 року в далекому Мехіко п’ятеро стартаперів після декількох шотів сказали: «Стоп! Досить! Нам набридло слухати, як усі вихваляються своїми успіхами! Розкажіть краще про свої провальні проекти», — йдеться на сторінці заходу у Фейсбуці. 

Першим оголошеним спікером став актор та телеведучий — Вячеслав Соломка. Хлопець поділився своїми факапи у прямому ефірі «Підйому» на Новому каналі та розповів, як вони потім допомогли йому у житті. 

У Вінниці успішні та заможні розказали про свої помилки

Наступним спікером на F*скUр Nights Vіnnytsіа Vol. III був Віталій Ткаченко. Віталій 9 років присвятив роботі з компаніями Оболонь та Carlsberg, далі була посада директора з маркетингу в компанії «ЕКО-Маркет». У 2014 році Віталій знову змінив місце роботи на WOG. Але й тут не затримався. Через три роки став генеральним директором компанії жіночої косметики Irene Bukur. На цій посаді Віталій пробув всього 9 днів. Після усіх цих виснажливих пошуків свого місця, Віталій просто його створив — започаткував консалтинг Wenger & Tkachenko Firm.

Своїми факапами на шляху до успіху поділився також наступний спікер — генеральний директор ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайло Ганчук. Він розповів про важкість керування потужним підприємством, яке вже декілька років займає лідируючі позиції на українському ринку. 

Також усі гості заходи познайомилися з факапами бізнесмена, підприємця та новатора Максима Бахматова. Максим — керівний партнер UNIT.City та голова правління корпоративного стартап-акселератора Radar Tech. Свого часу Максим створив компанію, яку потім продав за 2 млн євро. А ще Максим відомий за своєю участю у благодійній акції, у рамках якої він прожив 33 дні у вітрині магазину задля проекту «Частинка серця». За цей час зібрав 1,6 млн грн та врятував 32 дитини.Переглядів: 4280
Поширень: 0