Спортивний спротив 2023:  як вінничани наближають Перемогу перемогами у спорті

Здобуваючи медалі на чемпіонатах світу, вінничани долучаються до наближення української Перемоги.

Серед таких спортсменів – 22-річний Данило Даніленко та його тренерка Валентина Гончарова. Вони – чемпіони світу зі стрільби .

Данило є майстром спорту міжнародного класу, а свою спортивну кар’єру почав будувати ще в дитинстві, коли вперше доєднався до гуртка з кульової стрільби у тир ліцею № 22.

«Я спробував, і мені припало до душі. Спочатку я намагався поєднати кілька різних гуртків. Але мій тодішній тренер сказав: "На два стільці одночасно не сядеш. Потрібно вибирати". Тоді й визначився – цей вид спорту подобається найбільше», – розповідає Данило.

Данило постійно зростає професійно та досягає вагомих результатів на змаганнях різних рівнів. За 12 років він неодноразово демонстрував результати своєї наполегливої праці та здобував перемогу для України в Угорщині, Хорватії, Словенії, Чехії, Франції та Кореї.

На чемпіонаті світу в Баку минулого року Данило Даніленко та його тренерка вибороли золоті медалі у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені.

«Стрільба – це психологічний вид спорту. Це боротьба не з суперником, а з самим собою. Ми можемо показувати дуже гарні результати на тренуваннях, в звичайній обстановці. А на змаганнях додається стрес, який все псує», – каже Данило.

Сьогодні спортсмен і його тренерка готуються до боротьби за Гран-прі Чехії.

«На шляху до майбутніх перемог прикладаємо максимально зусиль, не випускаючи рушниці з рук», – жартують стрільці.

Джерело: ВМРПереглядів: 348
Поширень: 0