Народний ансамбль «Барвінок»  відзначив 40-річчя з дня заснування

Відомий у світі народний ансамбль танцю «Барвінок» вже давно є візитівкою української культури та гордістю Вінниці. Днями танцювальний колектив відзначив 40 років із дня заснування. З нагоди ювілею було організувано благодійний концерт, щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ.

Директор і художній керівник міського центру «Барвінок» Петро Бойко розповів, що за час повномасштабного вторгнення рф в Україну танцювальний колектив проводив чимало благодійних концертів у різних куточках світу. Вихованці «Барвінку» демонстрували, хто такі українці, та те, який сильний наш народ. Завдяки своїм виступам вони збирали чимало коштів, які спрямовували на закупівлю необхідного для ЗСУ.

 Художній керівник міського центру «Барвінок» Петро Бойко

«"Барвінок" пропагує українську культуру у світі та привертає увагу міжнародної спільноти до війни в Україні. Нам вдалось зібрати чималу суму в концертних турне та передати їх на потреби ЗСУ. Сьогодні, відзначаючи свій ювілей, ми дякуємо тим, завдяки кому в нас є можливість виступати та навчатися під мирним небом. Тому поки ансамбль виконував танцювальні та співочі номери, у присутніх була можливість задонатити на ЗСУ», – розповів директор і художній керівник міського центру «Барвінок» Петро Бойко.

Від імені міського голови та  міськради щиру вдячність колективу та його художньому керівнику, висловила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович:

«Я щиро дякую вихованцям "Барвінку", його художнім керівникам та всім працівникам за вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського мистецтва, відданість традиціям українського народу, творчі здобутки, а також промоцію Вінницької міської територіальної громади та України на міжнародному рівні. За час існування "Барвінок" відвідав 35 країнах світу. Скрізь його зустрічали бурхливими оплесками. Наші дітки своєю творчістю вкотре підтверджують – українці є щирим та творчим народом. Ми прагнемо миру. Але, на жаль, зараз мусимо захищати незалежність своєї країни – аби зберегти наші свободу, національну ідентичність, наших людей та культуру», – зазначила Галина Якубович.

 Спецпогашення власної марки та конверту до річниці колективу

Також важливою частиною заходу стало спецпогашення власної марки та конверту до річниці колективу, який здійснили Галина Якубович спільно з Петром Бойком.

Серед гостей благодійного заходу були представники Болгарії, Естонії, Азербайджану, Пакистану, Польщі, Канади, Угорщини та Чехії.

Джерело: ВМРПереглядів: 633
Поширень: 0