На маленьких вінничан чекають новорічні пригоди в країні «Cherry Land»

Цього року вперше під час відзначення новорічно-різдвяних свят кінотеатр «Родина» стане святковою локацією. Організатори перетворюють його на справжню дитячу філармонію з розвагами для школярів молодших класів.  

Новорічні пригоди в країні «Cherry Land» чекають на відвідувачів починаючи з 21 грудня. У понеділок, середу та п’ятницю розважальні заходи розпочинатимуться о 12:00. Лише 28 грудня діток запрошують з 14:00.   На юних вінничан чекають зустрічі з казковими героями, ігри, конкурси, вікторини.

«Локацію «Cherry Land» підготували для маленьких вінничан школа мистецтв «Вишенька» та кінотеатр «Родина». Це пілотний проект, завдяки якому ми хочемо подарувати дітям свято. Школа мистецтв для відвідувачів влаштовуватиме театралізоване дійство, буде багато розваг. А також діти зможуть безкоштовно подивитися дитячі фільми. Загалом на відвідувачів цієї локація чекає казкова атмосфера та подарунки», - розповіла заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ольга ДерноваПереглядів: 1962
Поширень: 0