ДП «Електричні системи» з наступного року розширює виробничі потужності

11 грудня, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій разом із директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком з робочим візитом завітали до ДП «Електричні системи» – створеного в 2017 році на Вінниччині українсько-американського підприємства із виробництва джгутів, кабелів та шнурів для автомобільного концерну Mersedes-Benz.

В ході візиту посадовці оглянули виробниче приміщення підприємства, їдальню для персоналу та ознайомились із технологіями виробництва.

ДП «Електричні системи» з наступного року розширює виробничі потужності

Як зазначив голова облдержадміністрації, сьогодні на підприємстві офіційно працевлаштовано півтори тисячі працівників, які працюють в три зміни, і штатна чисельність поступово зростає. Середня заробітна плата складає 8,5 тисяч гривень.

«Із підприємством «Delphi Automotive Systems» перемовини розпочалися ще на початку 2017 року – стояло завдання в стислі терміни розгорнути виробництво, яке б створило велику кількість нових робочих місць. Підприємство й надалі нарощує свої потужності, надійшло необхідне обладнання. Ключове завдання на 2019 рік – довести загальну чисельність працівників до 2000 робочих місць», – наголосив керівник регіону. 

ДП «Електричні системи» з наступного року розширює виробничі потужності

«Ми продовжуємо працювати в напрямку підвищення інвестиційної привабливості Вінниччини і впевнено «step by step», тобто поступово, крок за кроком, нарощуємо динаміку приросту інвестицій. Інвестиції повинні працювати», – підкреслив Валерій Коровій.

ДП «Електричні системи» з наступного року розширює виробничі потужності

«Ми повністю завершили підготовку під прийом обладнання,  готово 11 тис. м.кв. виробничої площі, кімната прийому їжі персоналу, розміром 300 м.кв., встановлено системи вентиляції та кондиціонування, маємо 4 тисячі м.кв. складських приміщень, теплі роздягальні та вбиральні. В цеху також комфортна температура у будь-яку пору року. Варто зазначити, що підприємство виробляє декілька мільйонів електроджгутів в місяць. Кращих працівників ми відправляємо на навчання до Румунії», – повідомив керівник підприємства.

Директор ДП «Електричні системи» Олександр Тіщенко зазначив, що основна мета зустрічі з головою облдержадміністрації – продемонструвати готовність до розширення виробничих потужностей. Він також повідомив, що з 1 січня 2019 року фонд заробітної плати підприємства буде підвищено на 25% шляхом формування нової системи заохочень та бонусів. Окрім того, за перші три квартали поточного року підприємство сплатило податків до всіх бюджетів у розмірі 66 млн. гривень.Переглядів: 4567
Поширень: 0