Діти в інтернеті: школярів Вінниці навчають кібербезпеки

Школярів Вінницької громади навчають правильно користуватися гаджетами з метою розпізнавання онлайн-загроз, безпечного спілкування в інтернеті, захисту себе від різних форм онлайн-насильства та кіберзлочинів. У межах проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в інтернеті» у закладах загальної середньої освіти проводять заходи з кібербезпеки. Організатори події – громадська організація «Френдзона» спільно з департаментом освіти ВМР.

У межах навчального проєкту заплановано проведення просвітницьких заходів у всіх місцевих школах для учнів з 1 по 11 класів.

Як розповіла організаторка тренінгу Елеонора Руденко, усі курси адаптовані до вікових особливостей дітей. За її словами, наразі багато дітей не знає, чим загрожує онлайн-простір, тому й поширюють свою особисту інформацію на просторах інтернету.

Своїми враженнями від почутого поділилась школярка Дарина Сандрачук. 

«Сьогодні ми говорили про сексуальне насильство в інтернеті та, власне, як цьому запобігти та куди звернутись. Про це потрібно не соромитись говорити, адже краще вберегти себе від злих намірів шахраїв», – сказала дівчина.

Як підсумувала директорка департаменту освіти Оксана Яценко, такі заходи з кібербезпеки допомагають дітям здобути необхідні знання та навички для безпечного користування інтернетом. 

«Після проходження курсів батьки можуть бути впевнені, що їхні діти володіють необхідними знаннями для захисту себе в онлайн-просторі», – повідомила вона.

Джерело: ВМРПереглядів: 401
Поширень: 0