Вінничани здобули 10 нагород на чемпіонаті Європи та Кубку світу з універсального бою

Нещодавно у турецькому місті Мерсін відбувся Кубок світу та чемпіонат Європи з універсального бою серед дітей, юнаків та юначок, юніорів та дорослих. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5,Артем Зімін та Кирило Вербицький, а також Олексій Кірілов з КЗ ВОКДЮСШ, здобули низку нагород на змаганнях.

У Кубку світу взяли учать 32 країни та понад 400 учасників, у чемпіонаті Європи – 22 країни та близько 250 учасників. Як зазначив наставник спортсменів тренер-викладач спортшколи № 5 Олег Бузовський, вінничани їхали на змагання за нагородами й своєї мети досягли.

Так, на чемпіонаті Європи спортсмени здобули наступні нагороди:

Артем Зімін – золоту та срібну медалі;

Кирило Вербицький – «срібло» та «бронзу»;

Олексій Кірілов – «срібло».

Результативним для вінницьких борців став і Кубок світу. Місця за його результатами розподілили так:

Артем Зімін – перше та третє;

Кирило Вербицький – перше та друге;

Олексій Кірілов – третє.

«Ми пишаємося нашими спортсменами! Вони щодня тренуються, щоб на міжнародних змагання гідно представляти Вінницю та Україну! Дякуємо нашим ЗСУ за можливість спортсменам навчатись та виступати», – каже тренер МДЮСШ №5.

Він також повідомив, що у підсумку збірна України, де окрім вінничан виступали спортсмени із Хмельницької області, Одеси та Чернівців посіла перше місце у загальнокомандному заліку.