Вінниця передала військовим 240 FPV-дронів, 4 Mavic3T та 4 тепловізори

Ще 240 FPV-дронів, 4 Mavic3T та 4 тепловізори відправила Вінницька громада на Східний напрямок – до наших прикордонників. Про це повідомили на сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Забрали обладнання бійці трьох військових частин, які й відвезуть його до своїх побратимів.

«Раніше ми говорили, що дрони – це війна майбутнього, але це майбутнє дуже швидко настало», – коментує військовий.

«Що Mavic 3T, що звичайні мавіки постійно висять над головами наших людей, адже люди перебувають в глибоких окопах, і військові не бачать, підходить ворог, чи він підповзає. Завдяки дронам ми це все бачимо», – додає він.

«У межах нашої спільної роботи з Міжрегіональним координаціним гуманітарним штабом ми консолідуємо наші зусилля. Запитів дійсно є ще більше, починаючи від автомобілів і завершуючи FPV-тронами та тепловізорами. Дуже важливо, щоб те, що ми передаємо нацгвардійцям дійсно приносило користь і було ефекртивним безпосередньо при виконанні бойових завдань. Працюємо далі...», – розповідає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Три джипи, Mavic 3T та FPV дрони передали нацгвардійцям. Вони допоможуть закривати небо над Вінницею та областю. 

Загалом, весь минулий тиждень Вінниця закривала потреби військових і домовлялася про міжнародну співпрацю задля реабілітації наших оборонців.

Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень.Переглядів: 381
Поширень: 0