Вінниця і Могилянка уклали Меморандум про співпрацю: які перспективи відкриває цей документ

Вінницька міська рада поглиблює співпрацю із Національним університетом «Києво-Могилянська академія». 14 травня, свої наміри закріпили укладанням Меморандуму. Підписали документ очільник громади Сергій Моргунов та докторка політичних наук, професорка, декан факультету «Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти» Тетяни Нагорняк.

У події взяли участь також заступниця міського голови Галини Якубович, директори департаментів соціальної політики, архітектури та містобудування, кадрової політики.

За словами присутніх, підписання Меморандуму відкриває широкі можливості для вінницької молоді, а саме розвитку її освітнього потенціалу в Україні, а також для підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування і представників бізнесу.

В зустрічі взяли участь представники низки департаментів ВМР У зустрічі взяли участь представники низки департаментів ВМР

В його межах, передбачається залучення Вінниці до цілої низки освітніх та соціальних програм, які впроваджуються на платформі НаУКМА. Як зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, співпраця із провідним українським університетом має вже довгу і плідну історію. А, наразі, з укладенням Меморандуму відкриваються нові горизонти взаємодії.

«Ппідписання Меморандуму розширює спектр можливих тренінгів безпосередньо для працівників міської ради в контексті і урбаністики, і вирішення екологічної проблематики, і за нашим пріоритетним напрямом – роботи із ветеранами, сім’ями загиблих воїнів та Захисниками і Захисницями, які будуть демобілізовані. Києво-Могилянка досить активно долучилася до цієї роботи. І приємно, що нас першими запросили до такої співпраці», – розповів Сергій Моргунов. 

А представниця Києво-Могилянки Тетяна Нагорняк своєю чергою акцентувала увагу присутніх на магістерських програмах, які розвивають у виші для освіти дорослих. Серед них: «Політика врядування у місті», яка орієнтована на навчання фахівців муніципалітетів, представників і лідерів громадської думки; «Управління освітою» – на директорів шкіл і профтехучилищ; «Бізнес дипломатія – IGR-політики» – на тих, хто прагне розвивати економічну дипломатію, просувати український бізнес у світі.

Про основні напрями співпраці розповіла Тетяна Нагорняк, декан факультету НаУКМАПро основні напрями співпраці розповіла Тетяна Нагорняк, декан факультету НаУКМА

«Києво-Могилянка з великою повагою та пошаною запрошує до подальшої співпраці з нашим університетом Вінницю – мешканців комфортного європейського міста. Ініційовані проєкти та програми – експертні та інноваційні, освітні та соціальноорієнтовані, – зазначила Тетяна Нагорняк. – А також продовжуємо практику спільних заходів, досліджень, наукових консультацій щодо моніторингових та маркетингових стратегій»

У цьому контексті партнери ініціювали проведення конференції з відновлення України, яку запланували на жовтень поточного року.

Урочистий момент підписання документу Урочистий момент підписання документу

«На цьому форумі Вінниця матиме свій кейс, про який розповідатиме Сергій Моргунов і як ментор відповідних програм, і як голова, якому є чим пишатися», – зауважила Тетяна Нагорняк.

Джерело: ВМРПереглядів: 398
Поширень: 0