«Він відшмагав мене різкою»: учень з Вінниччини, якого побив директор школи розповів, що ж сталося

Нещодавно на Вінниччині, у школі села Лукашівка розгорівся скандал – 13-річний учень Андрій Крамаренко розповів, що директор школи шмагав його різкою. Все сталося нібито через скаргу вчительки на погану поведінку учня. Побачивши сліди побоїв на тілі сина, мати Андрія написала заяву до поліції.  

Подробиці про ситуацію опублікували ТСН.

Як розповіла вчителька Любов Бугатова, на уроці географії Андрій перешіптувався та відволікався на телефон, тому вона вигнала хлопчика з класу.

«Я йому – відклади телефон, він не реагує на мене, а кінець, ще саме кінець було того, чого я так відреагувала, він показав мені язика. І як ви думаєте, хто мене після цього в цій школі буде слухати? Це не булінг? Він підриває мій авторитет як вчителя», – розповіла вчителька географії.

Як розповів Андрій, після цього,він вийшов у двір школи, чекати, поки закінчиться урок. Там його побачив директор, та сказав підійти. 

«Виламав різку, там вдарив мене два рази і сказав швидко на урок, я пішов. Коли вже до школи зайшов – то сльози потекли», – розповів подробиці школяр.

Мати учня, Вікторія Крамаренко, показала фото ніг Андрія після побиття різкою. Саме тоді жінка остаточно повірила в те, що говорили про виховні методи директора.

«Він (директор) заводить в кабінет, закриває двері і в нього там така є рейочка і виховний процес, і давай цією рейочкою по ногах, б'є по ногах».

Директор, у свою чергу, уникав будь-яких запитань, але потім розповів, що на учня дійсно сварився, але не бив.

У сільраді на захист хлопчика теж не стали, аргументуючи це неблагополучністю родини, проблемами з алкоголем у батьків та поведінкою Андрія.

На бік школи встали і й у відділі освіти. Розслідування почали, але директора на цей час від роботи не відсторонили. 

«Директор працює 23 роки на посаді, жодних інцидентів не було, характеристики лише позитивні, справляється з своїми обов'язками, на сьогодні я іншої відповіді не можу дати», - заявила начальниця Липовецького відділу освіти Олеся Білозерова.

Натомість у поліції за заявою мами Андрія відкрили провадження за статтею нанесення легких тілесних ушкоджень. Наразі опитують усіх очевидців і можливих свідків події. Для хлопчика видано направлення для проходження судово медичної експертизи.

Тато Андрія, який зараз на фронті, намагався додзвонитися директору школи аби захистити сина. Проте очільник закладу слухавку не взяв. Якщо провину директора школи доведуть – йому загрожує штраф або громадські роботи.   Переглядів: 425
Поширень: 0