Ще одна дитина у Вінниці знайшла люблячу сім'ю: родина вінничан удочерила 13-річну дівчинку

Сьогодні, 24 травня, у Вінниці офіційно створили ще одну прийомну сім’ю. Батьки з'явилися у 13-річної Олександри, біологічних маму та тата якої позбавили батьківських прав. Тепер вона виховуватиметься у родині Тетяни та Руслана.

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

«Сьогодні у нас важлива і приємна місія – створення ще однієї прийомної сім’ї у Вінницькій громаді. Хочу подякувати батькам від міської ради за таке серйозне і непросте рішення. Дуже цінно, що вони вирішили поділитися своїм сімейним теплом з дитиною, доля якої досить непроста. Спостерігаємо позитивну тенденцію до створення прийомних сімей у громаді. Ми маємо і кандидатів у прийомні батьки, і патронатну сім’ю, і дитячий будинок сімейного типу. У багатьох з них виховуються не одна, а троє і навіть більше дітей, які потребують батьківського виховання. Важливо, що дітям в цих родинах затишно і комфортно», – зазначила заступниця міського голови Галина Якубович.

Прийомні батьки Руслан Леонідович та Тетяна Юріївна проживають у приватному будинку у селі Вінницькі Хутори. Обидва мають вищу освіту. Тетяна Юріївна працює викладачкою у дитячій школі мистецтв, Руслан Леонідович – техніком-доглядачем у приватній фірмі.

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру

Подружжя перебуває у шлюбі понад 30 років. Вони мають трьох біологічних дітей: неповнолітній син навчається у ліцеї, ще один син – у вищому навчальному закладі, а дочка вже має свою сім’ю та проживає окремо.

«Мрія взяти дитину в нашу сім’ю була давно, а остаточне рішення ухвалили минулого літа. Розуміємо, що в країні важка ситуація, і хотілося допомогти хоча б одній дитині. Ми не шукали дитину, звернулися до Служби у справах дітей і нам запропонували взяти Сашу. Таким чином, ми дочекались своєї дитини, це був такий щасливий випадок, що саме Саша потрапила до нашої сім’ї. Наші діти підтримали таке рішення. Помічаємо, як Саша на нас усіх схожа, навіть ззовні», – розповіла прийомна мама, Тетяна.

Для Олександри прийомні батьки підготували окрему кімнату, всі необхідні меблі та приладдя до школи. Решту речей придбають вже разом з дівчинкою.

У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру Тетяна, Руслан та Олександра

«Таке відчуття, що це мої рідні батьки. З ними я можу поговорити про що завгодно», – ділиться Саша.

Сім’я дуже дружня, разом відзначає усі свята та події, часто відвідують різні музичні та благодійні заходи, у яких і самі беруть участь.

Джерело: ВМРПереглядів: 18330
Поширень: 0