ЦПТО №1 у Вінниці створює навчально-практичний центр для робітничих професій

У Вінниці триває робота над створенням навчально-практичного центру для слюсарів-ремонтників на базі Центру професійно-технічної освіти №1 (ЦПТО №1). Під час робочого візиту до закладу міська влада ознайомилася з планами щодо цього проєкту, який має на меті підготовку спеціалістів, яких зараз гостро потребують виробничі підприємства.

Про це розповів Андрій Очеретний на своїй сторінці у фейсбук.

Заклад професійно-технічної освіти №1 уже багато років надає молодим людям можливість здобувати професію та підвищувати кваліфікацію в різних напрямах, таких як кондитерська справа, обробка металу тощо. Особливо цінно, що студентам тут демонструють перспективи та креативність таких професій, як маляр та верстатник.

На сучасному ринку праці робітничі професії виходять на передній план, що робить цей проєкт особливо актуальним. ЦПТО №1 активно залучає міжнародну підтримку та бере участь у різних грантових проєктах, спрямованих на вдосконалення освітньої бази як у теоретичному, так і в практичному напрямі.

Це важливий крок для підсилення економічної стабільності як у громаді, так і в країні в цілому. Міська влада Вінниці обіцяє сприяти цій ініціативі та підтримувати розвиток дуальної освіти, що поєднує навчання з практикою на виробництві.Переглядів: 497
Поширень: 0