Працюючі пенсіонери Вінниччини в червні отримають перераховані пенсії: подробиці

З 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та станом на 1 березня 2024 року набули 24 місяці страхового стажу, або менше ніж 24 місяців, але після призначення чи попереднього перерахунку пенсії пройшло два роки, проведено автоматичний перерахунок пенсії. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Право на проведення такого перерахунку визначає страховий стаж, набутий станом на 1 березня, у тому числі у січні-лютому 2024 року. 

Оскільки до Державного реєстру  соціального страхування відомості про сплату єдиного внеску за I квартал 2024 року надійшли у травні, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено саме у травні.  

Уже в червні пенсіонери отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні два місяці.

Загалом у Вінницькій області продовжують працювати 91 тисяча цивільних пенсіонерів, що становить 22,3% від їх загальної кількості. 

Перерахунок з урахуванням лише страхового стажу отримають 32,2 тисячі громадян. В результаті його проведення, у 16,2 тисячі осіб пенсії в середньому зросли на 190,72 гривні.

З урахуванням стажу та заробітку перераховано пенсії 7,5 тисячі працюючих пенсіонерів. Підвищили пенсії 4 тисячам громадян, середній його розмір склав 376,95 гривні.

На фінансування квітневого перерахунку додатково спрямовано 4,6 мільйона гривень.



Переглядів: 7429
Поширень: 0