Місячний календар на 10 червня: як використати космічну енергію для успішного дня

Сьогодні червертий місячний день,символом якого є Райське дерево. Саме в цей день Адам і Єва вкусили плід дерева пізнання. Цей день вважається часом вибору між добром і злом, а люди піддаються різноманітним спокусам.

У цей день можуть виникати конфлікти, і людині, яка твердо стоїть на своїх позиціях потрібно буде відстоювати свою точку зору. День складний, але нещасливим він може стати тільки з вини самої людини.

Четвертий місячний день присвячений новим знанням, найрізноманітнішій інформації, включаючи вивчення традицій, історії своєї країни й свого роду. Це день самозаглиблення й спогадів з метою розуміння власних коренів як особистості, а також своїх родинних зв’язків. Сьогодні краще не залишатися одному, а бути в колі родини, намагатися не виходити на вулицю, не перетруджуватись фізично й емоційно.

Це час відпочинку, духовного зосередження й молитов. Молитви, цього дня, йдуть із самої глибини душі.

Якщо ви когось скривдили, дуже добре в цей день попросити вибачення.

У цей день можна знайти духовного вчителя, отримати важливу пораду або відповідь на питання, що мучить вас. Нестриманим людям буде краще помовчати, тому що злі слова можуть накоїти лиха.

Сьогодні буде корисним посадити дерево і рослини, почини дня будуть успішні, особливо пошук зниклих речей.

Хвороба, що почалася в цей місячний день, може бути небезпечна.

Cтрижка принесе дискомфорт, призведе до туги й страху втрати близьких.

Сьогодні місяць знаходиться у знаку Лева.Такі дні сприяють гарномк, бадьорому настрою. Є відчуття, що ви можете все можемо, на всі здатні, ще трохи — і весь світ буде біля ваших ніг. Сильне бажання похвали та компліментів. Не скупіться на добрі слова для інших – вам віддячать тим же.

Ці дні гарні для свята, веселощів. Щонайкраще проходять презентації. Бажано ошатно одягтися, опорядитися й відправитися куди-небудь, де багато народу й панує святкова атмосфера: у театр, на концерт, у гості. У ці дні люди надають особливо велику увагу зовнішності: те, як ви виглядаєте, буде неодмінно помічено. А тому постарайтеся, якщо хочете зробити сприятливе враження.

Джерело: Місячний календарПереглядів: 368
Поширень: 0