Координаційний штаб надсилатиме сповіщення рідним полонених та зниклих безвісти через «Дію»

Відтепер Координаційний штаб надсилатиме сповіщення рідним полонених та зниклих безвісти через «Дію». Це робитимуть, щоб захистити їх від фейків.

Про це повідомляє Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Часто росіяни користуються вразливістю родин військовополонених та цивільних, яких утримують у полоні, а також зниклих безвісти. Вони видають себе за представників Коордштабу та надсилають повідомлення, в яких просять гроші в обмін на «звільнення з полону». Або ж спамери спекулюють на цій темі, викрадаючи дані людей. 

Щоб захистити родини військовополонених, відтепер усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть у «Дії».

Раніше родини інформували через SMS, а тепер їм приходитимуть push-сповіщення в «Дії».

Коли людина зникає, її родина залишає заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу. У «Дію» надходитимуть сповіщення про підтвердження заяви, нову інформацію про особу та про звільнення з полону.

Якщо ж людину вважали зниклою безвісти, а потім зʼявилася підтверджена інформація, що вона в полоні, то рідні теж отримають сповіщення в «Дії».

Щоб отримувати такі сповіщення, потрібно авторизуватися в «Дії», мати верифіковану картку платника податків, а також мати особистий кабінет на сайті Координаційного штабу.Переглядів: 317
Поширень: 0