У Вінниці на аукціон виставили земельну ділянку: подробиці

На електронній торговій платформі "Прозоро. Продажі" з'явилася пропозиція щодо продажу земельної ділянки на вулиці Академіка Янгеля у Вінниці, загальною площею понад 1,03 гектара. Замовником аукціону є департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради. Початкова вартість ділянки, відповідно до експертної грошової оцінки, становить майже 7 мільйонів гривень. Торги заплановані на 19 липня.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Як повідомив директор департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради Сергій Кушнірчук, виставлена на аукціон вільна площа, має промислове призначення.

«Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, – зазначив посадовець. – Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни – це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту».

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучені документи та матеріали на лот (документація), розміщено в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер» за посиланням.Переглядів: 490
Поширень: 0