У Вінниці ремонтують стики панелей багатоповерхівки: подробиці

У житловій багатоповерхівці на вулиці 600-річчя, 12 проводять капітальний ремонт стиків панелей. Роботи виконують за проханням мешканців на умовах співфінансування, причому основні витрати покриває міський бюджет. Роботи проводяться, щоб підвищити комфортність проживання та термін експлуатації будинку.

За інформацією Вінницької міської ради, капремонт стиків стінових панелей, які виконують в межах підготовки до опалювального сезону, спрямований на енергозбереження та підвищення стійкості міської інфраструктури.

Як розповідає директор департаменту житлового господарства Віталій Місецький, виконання ремонту передбачає проведення гідроізоляційних робіт. Це дозволить запобігти руйнації конструктивних елементів будівлі. Фактично завдяки капремонту підвищується довговічність експлуатації будинку, а втрати тепла та рівень вологості в помешканнях мешканців – навпаки зменшуються.

«Міжпанельні шви є тим конструктивним елементом панельних будівель, який найбільше зношується, відтак з часом їхнього оновлення потребують практично всі будинки такого типу. Гідроізоляційні роботи дозволяють уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках», – каже директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

За його словами, після виконання робіт в будинку має стати сухіше та суттєво тепліше, адже розгерметизація панельних швів відіграє важливу роль у загальних втратах тепла через стіни.

Крім того, підрядник дає 10 років гарантії на свої роботи, що дозволить мешканцям не повертатися до цього питання ще тривалий час.

Минулого року на замовлення департаменту житлового господарства вдалось відремонтували стики панелей 10 будинків. Цього року в місті уже виконали аналогічні роботи на двох будинках: на вулиці М. Ващука, 3 та М. Ващука, 13. Також завершується ремонт стиків панелей в житловому будинку на вулиці Стельмаха, 49.Переглядів: 411
Поширень: 0