Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав військовим 15 Mavic 3-T та 80 тисяч сухих душів

Чергова допомога військовим  від команди МКГШ: цього разу для трьох військових частин, які виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках. Оборонцям передали 15 Mavic 3-T та 80 тисяч сухих душів. 

По пʼять дронів Mavic 3-T на кожну військову частину: за словами військового з позивним «Зевс», потреба у такому обладнанні є постійною та значною, адже основна частина бойових дій відбувається у небі. А «мавіки» допомагають не лише нищити ворога, а й зберегти життя та здоров’я Захисників. 

Щодо сухих душів, то вони також вкрай потрібні оборонцям на передовій, адже складні побутові умови унеможливлюють елементарні гігієнічні процедури. А один такий комплект здатен замінити повноцінний душ. 

Найближчим часом, за словами секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, команда МКГШ планує продовжити підсилювати військових значними партіями FPV-дронів.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.Переглядів: 372
Поширень: 0