У Вінниці  облаштували новий критий майданчик для сміття

У Вінниці, біля багатоповерхового будинку на вулиці Костянтина Василенка, 6, облаштували новий майданчик для збору твердих побутових відходів. Підрядник завершив капітальний ремонт контейнерного майданчика, встановивши криту конструкцію на п'ять контейнерів для твердих і вологих відходів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Такі майданчики вперше з'явилися в місті п'ять років тому, у 2019 році. За цей час вони добре зарекомендували себе в експлуатації. Вони виглядають більш естетично, а завдяки облаштуванню накриття у контейнери не потрапляють опади, а сміття не розноситься вітром та тваринами. Тож наразі в житловому секторі міста ми встановлюємо лише такі контейнерні майданчики», – розповідає директор департаменту житлового господарства міської ради Віталій Місецький.

Крім самих сміттєзбірників, на майданчику також встановили додаткову ємність для піску, солі та сорбенту, які стануть в пригоді в холодну пору року, під час ожеледиці. Усі роботи виконали на прохання мешканців. Профінансували капремонт коштом міського бюджету.

Загалом цього року в місті оновили три майданчики для збору твердих побутових відходів. Раніше нові контейнерні майданчики облаштували за адресами: вулиця Київська, 110 та вулиця Соборна, 22.Переглядів: 489
Поширень: 0