Два дні у Вінниці працював мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

На виконання доручення заступника міського голови Миколи Форманюка, 20 та 21 грудня  у Вінниці (на  площі Перемоги) був розгорнутий мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Даний пункт в ці дні став осередком консультаційної, інформаційної, роз’яснювальної роботи і отримання знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців  нашого міста.

Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях – це та форма навчання населення, яка здатна ефективно налагодити зв’язок між населенням та фахівцями сфери цивільного захисту.

У ході роботи мобільного пункту громадяни мали змогу детально дізнатись про дії населення за сигналом «Увага всім!», засоби індивідуального захисту та правила користування ними у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих  предметів, алгоритм надання домедичної допомоги людям, які цього потребують, та багато іншої корисної інформації.

Два дні у Вінниці працював мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

Таким чином, відвідувачі мобільного пункту не тільки отримують необхідні знання про засоби і способи захисту, а стають ще й психологічно готовими правильно реагувати на можливі загрози і небезпеки.

Представники структурних підрозділів, які відповідають за цивільний захист населення зазначають, що сьогодні перед державою стоїть вкрай важливе завдання – навчити населення правильному порядку дій у надзвичайних ситуаціях. За їхніми словами виконання цього завдання потребує значних зусиль, адже необхідно змінити стереотипи мислення у свідомості наших громадян, аби кожен зрозумів, що його власне  життя і здоров’я в першу чергу залежить від рівня його обізнаності з питань безпеки життєдіяльності та від свідомого власного  бажання опанувати ці знання. Тож, про правила безпеки життєдіяльності, порядок дій в умовах загрози та виникнення  надзвичайних ситуацій слід нагадувати пересічній людині щодня: на роботі і вдома, у школі і на вулиці, у громадському транспорті, з екранів телевізорів, на радіохвилях, на шпальтах газет та в Інтернеті.Переглядів: 3347
Поширень: 0