Цирк на кордоні: «бабуся»-ухилянтка хотіла втекти за кордон, але виявилася «внуком»

Квітчаста хустка, окуляри та картата сумка: ніби звичайна українська бабуся вирішила поїхати за кордон. Та прикордонники запідозрили, що з цією бабусею щось не так. Після короткої розмови вияснилося, що «бабуся» не мала із собою документів. Коли ж пенсіонерку взялися перевіряти, на прикордонників чекав «сюрприз», адже виявилося, що закосити під бабусю намагався досить молодий чоловік.

Дуже швидко бабуся перетворилася на чоловіка. Прикордонники були вражені винахідливістю хлопця, адже той продумав усе до деталей — не лише образ, але й шлях, як дістатися кордону максимально непоміченим. 

«Його задумка зазнала невдачі, псевдобабусю викрили ще під час прямування до місця призначення потягом. Зокрема, під час перевіряльних заходів пасажирів потяга "Київ – Ужгород" оперативні співробітники Чопського прикордонного загону виявили в одному з вагонів підозрілу особу. Вдягнена у жіночий одяг, вона все ж нагадувала за зовнішнім виглядом чоловіка. На вимогу правоохоронців надати документи "бабуся" відповіла, що не має при собі жодних. Коли ж "ряженого" викрили, він зізнався, що замаскувався під літню жінку, аби непоміченим дістатися спершу Ужгорода, а потім – українсько-словацького кордону», — йдеться у повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України. 

Більше того, з’ясувалося, цей хлопець намагатьвся пробратися через кордон не вперше, ну й тепер вийти сухим з води йому точно не вдасться. 

Джерело: ТСНПереглядів: 449
Поширень: 0