Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав нацгвардійцям Mavic 3-T та тепловізори

Команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу здійснила чергову передачу обладнання військовим: цього разу для 18-ї Словʼянської бригади Нацгвардії України, захисники якої боронять країну на Сході. Військовим передали 10 квадрокоптерів Mavic 3-T, два тепловізори, два тепловізійних приціли та 12 тисяч сухих душів.

У цій бригаді служить чимало вінничан, і МКГШ вже неодноразово підтримувала військових, зокрема, безпілотним авіаційним комплексом «Чаклун», FPV-дронами та Bandera Power. Командир 18-Ї Словʼянської, до слова, теж наш земляк.

Один із співзасновників Гумштабу, міський голова Вінниці Сергій Моргунов нагадав, що сьогодні Вінниця та громада підтримують вже 53 військові частини. В пріоритеті залишається допомога дронами та квадрокоптерами.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.Переглядів: 292
Поширень: 0