Авторські вінки та старовинні прикраси: у Вінниці пройшов день українського вінка

У п’ятницю, 21 червня, відбувся довгоочікуваний День українського віночка, повідомляє Офіс туризму Вінниці.

Це неофіційне свято, започатковане за ініціативи ГО «Народна територія щастя» з нагоди 2-ї річниці створення Офісом туризму першого міського бренду byVi, що обʼєднує локальних майстрів.

Під час заходу Валентина Погребняк презентувала колекцію ексклюзивних віночків та авторського одягу, Ірина Ільченко та Ігор Коляденко провели тематичні майстеркласи, а всі охочі могли зробити світлини на фотозонах. Окрім цього, на святі відбулась виставка-продаж виробів майстрів платформи byVI.

 «2 роки міському бренду з «вінницькою душею»! Це 1000 подарунків, які розлетілись по всьому світу, 1000 беззаперечних стверджень, що Вінниця — місто талановитих і щирих людей, справжніх патріотів! Кожен майстер та майстриня бренду byVi має креативний підхід до створення своїх виробів, що гармонійно поєднує традиції та сучасність!», —  підбиває підсумки директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

 «Я презентую колекцію ексклюзивних віночків, кожен з яких є справжнім витвором мистецтва, це віночки з воску та парафіну, тканини та штучних квітів тощо. Вони створені з любов’ю, у кожному – краса і талант української жінки, душа народу та незламна віра в Перемогу! У кожного присутнього є унікальна можливість приміряти та сфотографуватися. На локаціях представлена також колекція мого авторського одягу в етностилі. Саме ці сукні у поєднанні з віночками створять ваш неповторний образ!» —  говорить голова ГО «Народна територія щастя», майстриня Валентина Погребняк.

Леся Зіаннурова, голова, співзасновниця ГО «ЕКОтворчість» та майстриня byVi додає: «Рівно 2 роки тому майстрині нашої організації долучилися до створення бренду byVi. Ми успішно працюємо, щодня створюючи вироби «з вінницькою душею», що популяризують нас далеко за межі міста та регіону».

А також був концерт, на якому виступили міський естрадно-духовий оркестр «ВінБенд», Max Triss та гурт SunShineПереглядів: 871
Поширень: 0