На Вінниччині вилучено нелегального алкоголю більш ніж на мільйон гривень

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно з працівниками УСБУ в області в ході проведення операції «Акциз-2018» під час розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 КК України викрили місце незаконного зберігання підакцизної продукції у прикордонному місті на Вінниччині.

У гаражному приміщенні зберігалося 110 ящиків елітних алкогольних напоїв із явними ознаками підробки, підготовлених до відправлення службою кур’єрської доставки. На місці правоохоронці виявили також картонні коробки, клейкі стрічки, знаряддя для упаковки, тощо.

На Вінниччині вилучено нелегального алкоголю більш ніж на мільйон гривень

Всього виявлено та вилучено фальсифікованих алкогольних напоїв в кількості 195 дал орієнтованою вартістю 1 010 тис. грн. На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучену продукцію.

З початку року оперативними співробітниками податкової міліції Вінниччини з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму більше 40 млн. грн., в тому числі фальсифікованої алкогольної продукції більш ніж на 7 млн. грн., а також спирту для її подальшого виготовлення майже на 23 млн. грн. Викрито та припинено діяльність 6 нелегальних виробництв підакцизних товарів.                   Переглядів: 1616
Поширень: 0