На Вінниччині поліція разом з  громадою всю ніч шукали 10-річного хлопчика

У селі Стара Прилука Липовецького району усю ніч поліцейські, кінологи та місцева громада шукали 10-річну дитину, яка зникла ввечері 11 липня. Прочісували навколишні села та лісові насадження. Живим та неушкодженим хлопчика знайшла сьогодні вранці мешканка сусіднього району біля свого подвір’я.  Подолавши на велосипеді близько 15 км, хлопчик заблукав   у незнайомому селі.

Інформація про зникнення 10-річної дитини з села Стара Прилука до поліції надійшла 11 липня близько півночі від її матері. За словами жінки, її син  о 21.30 поїхав кататися на велосипеді та зник.

Як розповів начальник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй, на пошуки неповнолітньої дитини по тривозі був піднятий особовий склад липовецької поліції. До пошуків долучилась місцева громада. Усю ніч 30 поліцейських разом з місцевими жителями прочісували поля, городи, садки, лісові масиви. До пошуків залучили кінологів зі службовими собаками.  Пошукові роботи не  припинялися до ранку.

На Вінниччині поліція разом з  громадою шукали 10-річного хлопчика

Сьогодні близько 8.30 до поліції зателефонувала 60-річна жителька села Польова Лисіївка Калинівського району та повідомила, що біля будинку свого будинку вона виявила незнайомого хлопчика з велосипедом, який має порушення мови. Жінка дитину нагодувала та поклала спати. Поліцейські, які виїхали на виклик, з’ясували, що це саме це саме той хлопчик, який зник у Липовецькому районі.     

За словами медиків, які оглянули хлопчика, він неушкоджений.

Поліцейські дитину передали батькам.Переглядів: 4966
Поширень: 0