До уваги водіїв! На Вінниччині очікується погіршення погодних умов

На території Вінницької області спостерігається погіршення погодних умов – дощ зі снігом та ожеледиця. Шановні учасники дорожнього руху, будьте уважними та обережними на дорогах.

За прогнозом гідрометцентру на дорогах області очікуються снігові та дощові опади, ожеледиця. Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Радимо усім учасникам дорожнього руху бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. По можливості власникам автотранспорту утриматись від поїздок, обрати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування, збільшити дистанцію між автомобілями під час руху, не залишати машини на узбіччі чи проїзній частині, що перешкоджає роботі снігоприбиральної техніки. Варто відмовитися від ризикових маневрувань, які при складних погодних умовах можуть призвести до створення аварійних ситуацій.

До уваги водіїв! На Вінниччині очікується погіршення погодних умов

Якщо виникла необхідність зупинитися – знижуйте швидкість поступово, а при зупинці, вмикайте аварійну світлову сигналізацію.

Особливо будьте уважними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів.

У зв’язку з погіршенням погодних умов поліція  готова допомагати учасникам дорожнього руху, які опинилися в заручниках негоди.Переглядів: 3084
Поширень: 1