Сьогодні варто привести оселю до ладу: місячний календар та гороскоп на 10 липня

Місячний календар. 5-й місячний день

Символ дня — «Єдиноріг». У 5-й місячний день варто бути обережними із інформацією що надходить, тому що приходить маса спокус і легко піддатися різним впливам. Гарний день для побудови творчих задумів і поганий – для початку справ. Краще більше планувати і виконувати лише незначні, рутинні справи. У цей день нас можуть чекати крадіжки й втрати.

Не зайвим буде розділити навколишніх вас людей на тих, хто допомагає, і тих, хто заважає вам гармонійно розвиватися, і уникати представників другої категорії, тому що їхній вплив у цей день найбільше сильний.

Укладені в 5-й місячний день шлюби часто виявляються помилкою й закінчуються розлученням, а іноді перетворюються й у катастрофу особистого життя.

У бізнесі день сприятливий для внутрішніх змін та перестановок.

День сприятливий для системи травлення, тому можна довіритись своїм смакам та добре і смачно поїсти. Головна умова — повільне і ретельне розжовування їжі. Отримуйте задоволення від смакування кожного шматка їжі чи ковтка напою. Голодування протипоказане.

Стрижка, цього дня, приведе до збільшення власності, ви станете трішки заможнішими.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Результати діяльності будуть нагадувати невеликі сходи, які тільки-но з'явилися на поверхні, але за їхнім виглядом можна було зрозуміти, наскільки результативними були наші вчинки. Значну частину часу бажано приділити наведенню ладу та затишку у своєму домі: самі дії заспокоять, а їхній результат – потішить.

Овен

Не поспішайте вирішувати проблеми, які, як вам здається, заважають вам жити: спочатку добре подумайте над тим, яку користь вони можуть вам принести — як кажуть, нема щастя без нещастя.

Телець

За важливі та – особливо – трудомісткі справи краще не братися – на них у вас банально не вистачить сил, тому сьогодні бажано підбити підсумки попереднього життєвого етапу – як професійні, так і особисті.

Близнята

Для того, щоб розпочати роботу, не варто чекати на натхнення – його можна і не дочекатися, тому треба починати діяти – поступово, поетапно та планомірно – а там і натхнення підтягнеться.

Рак

Будь-які ухвалені сьогодні рішення – як професійного, так і особистого характеру – свідомо виявляться хибними, тому краще перенести цей процес на інший – слушний час.

Лев

Не допускайте несправедливості стосовно себе та близьких вам людей – зіткнувшись з такою ситуацією, негайно припиняйте будь-які спроби упередженості та необ'єктивності.

Діва

День сприятливий для відновлення взаємин із людьми, які з якоїсь причини на якийсь час зникли з вашого життя: сьогодні вони можуть несподівано з'явитися, продемонструвавши доброзичливі наміри.

Терези

Думки, які спадають на думку цього дня, особливо якщо вони стосуватимуться професійної діяльності, необхідно не запам'ятовувати, а записувати – не варто розкидатися перспективними задумами.

Скорпіон

Сприятливий день для складання планів на перспективу – від тижня до місяця: вам вдасться вирішити, що необхідно зробити насамперед та відокремити важливі справи від другорядних

Стрілець

Сьогодні представникам вашого знака бажано тримати дистанцію навіть із близькими людьми, інакше ваш – надто прямий – стиль спілкування може здатися їм безцеремонністю і навіть нав'язливістю.

Козоріг

Підвищена тривожність, яку ви можете відчути від самого ранку, не більше ніж вплив енергії місячної доби, тому не варто сприймати її за погані передчуття і переживати з цього приводу.

Водолій

Сьогодні ваші думки дуже швидко матеріалізуватимуться, тому необхідно ретельно за ними стежити, а виявивши негативні, одразу викидати їх з голови, поки вони не встигли стати реальністю.

Риби

Не поспішайте хапатися за виконання завдання, яке дасть вам керівництво – трохи потягніть час, а там, можливо, воно передумає, а ви не засмутитеся через те, що даремно витратили час та сили.

Джерело: Місячний календар, ТСНПереглядів: 379
Поширень: 0