Замість зерна - чоловіки: прикордонники у зерновозі виявили 23 "туристів" (відео)

Вчора на світанку прикордонники Подільського загону, використовуючи сучасну техніку, запобігли черговій спробі незаконного перетину кордону з Молдовою.

Про це повідомили у ДПСУ.

Було встановлено, що 23 мешканці Київської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей діяли під керівництвом адміністратора телеграм-каналу. Адміністратор за свої послуги брав від 5 до 16 тисяч доларів США з кожного, а порушники одразу сплатили всю суму на криптогаманець.

Поплічник організатора підвіз «туристів» на зерновозі до прикордонної зони, звідки вони пішки рушили до державного кордону.

Однак їхня прогулянка тривала недовго. На околиці одного з сіл Подільського району всіх затримали прикордонники під час спроби незаконного перетину до Придністровського регіону Молдови.

Наразі встановлюються всі причетні особи. Розглядається питання про відкриття кримінального провадження за ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

На порушників склали адміністративні протоколи за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи розглядатиме суд.Переглядів: 247
Поширень: 0