В Подільському регіональному центрі онкології відкрили оновлене урологічне відділення

Сьогодні, 27 грудня, у Подільському регіональному центрі онкології після реконструкції запрацювало оновлене урологічне відділення. На капітальний ремонт тут чекали майже 38 років, в серпні 2017 року було розпочато реконструкцію, за рік найбільше відділення онкоцентру змінили до непізнаваності.

«Урологічне відділення буде показовим. Тут зроблена сучасна вентиляція і система кондиціювання, встановлені спеціальні фільтри в операційній. Вперше за історії ПРЦО кошти виділені не лише на ремонтні роботи (майже 15 млн.грн), а й на оновлення медичного устаткування та обладнання(понад 8 млн.грн). Урологічне відділення єдине в ПРЦО, яке має свою автономну операційну із двох залів. Створено дві післяопераційні палати, для того щоб розвантажити реанімаційне відділення онкоцентру. Біля ліжка кожного пацієнта знаходяться кнопки виклику. Відділення облаштувано за новітніми технологіями, встановлено систему відеоспостереження та оповіщення, тут передбачено енергозберігаюче освітлення. Подільський регіональний центр онкології ми крок за кроком перетворюємо на медичний заклад європейського рівня із сучасними підходами до діагностики та лікування пацієнтів з онкопатологією. Лікарня робить ставку на високий рівень сервісу, до того ж, намагаємося забезпечити комфорт та належні умови перебування хворих під час лікування» -  зазначив головний лікар ПРЦО, Заслужений лікар України, д.м.н Володимир Шамрай.

Тепер в оновленому відділенні 19 просторих та світлих палат на 50 сучасних ліжок, в яких регулюється положення пацієнта. Немає жодної палати, як це було раніше, де тіснилися  по 6 пацієнтів. В урології створено двомісні та трьомісні палати. Подбали під час реконструкції і про хворих  з особливими потребами. Для них створено інклюзивну одномісну палату, із доступним для людей на візках душем та санвузлом.

В Подільському регіональному центрі онкології відкрили оновлене урологічне відділення

На реконструкцію урологічного відділення було витрачено майже 23  мільйони гривень.  Зокрема, 20420,5  тис.грн. було виділено з Державного фонду регіонального розвитку і 2180,1 тис.грн  з обласного бюджету, 148,9 тис.грн – власних надходжень.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив, що сьогодні гостро стоїть проблема з онкологічними захворюваннями, тому фінансова підтримка влади таких проектів, як реконструкція урологічного відділення онкоцетру  і взагалі медичних закладів є вкрай необхідною. Важливо, щоб лікування було якісним, а люди відчували захищеність. Тому лікарні і надалі будуть в пріоритеті для обласної влади.

В Подільському регіональному центрі онкології відкрили оновлене урологічне відділення

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Валерій Коровій зазначив: «Дякую усім присутнім, адже це, в першу чергу, результат спільних зусиль, починаючи від ідеї втілення проекту. Також висловлюю подяку Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за підтримку в реалізації цього проекту. Окрема подяка персоналу за те, що ви вірили в досягнення такого результату, адже одразу відчувається, що все тут зроблено з любов’ю. І, врешті, хотів би подякувати депутатському корпусу обласної Ради, представники якого також підставили своє плече підтримки».

Валерій Коровій також зазначив про ключові виклики та перспективи реформування медичної галузі, акцентувавши увагу на зміцненні  матеріально-технічної бази медичних установ, що також входить до переліку пріоритетів обласного рівня. На завершення голова ОДА привітав присутніх із новорічними та різдвяними святами, побажавши миру, злагоди, достатку та Божого благословення. До речі, щороку у відділенні лікується понад 900 онкохворих та проводиться понад 1000 оперативних втручань.

В Подільському регіональному центрі онкології відкрили оновлене урологічне відділення

 «Лікарі відділення постійно працюють над удосконаленням методів лікування,так широко впроваджують малоінвазивні та лапароскопічні операції – це втручання, які дозволяють скоротити термін перебування хворого на ліжку та зменшити термін реабілітації пацієнтів. Завдяки придбаному в рамках реконструкції обладнанні медики зможуть покращити надання медичних послуг. Зокрема куплено ультразвукове високотехнологічне устаткування Лотус(LOTUS). Варто зазначити, що по Україні мало лікарень, в яких він наявний», - наголосив зав. відділенням,к.мед.н., лікар вищої категорії Руслан Церковнюк.

Для пацієнтів відділення урології відкриє свої двері вже 2 січня. Під час реконструкції хворі лікувалися у різних корпусах хірургічного корпусу Подільського регіонального центру онкології.Переглядів: 2738
Поширень: 3