На Вінниччині виявили злочинну групу,  яка здійснювала незаконний продаж фальсифікованого алкоголю

У ході проведення досудового розслідування працівниками прокуратури Вінницької області, відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області Подільського управління кіберполіції Національної поліції України, слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Вінницькій області та міжрайонного оперативно-розшукового відділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України виявлено злочинну групу осіб, яка здійснювала виготовлення та, у подальшому, за допомогою веб-ресурсів, забезпечувала  замовлення та реалізацію  фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом продукції відомих світових брендів.

Так,  за результатами злагодженої співпраці та спланованих заходів, на підставі ухвал суду, 27 грудня,  проведено 12 обшуків на території Вінницької області та 2 обшуки на території Хмельницької області. Виявлено та вилучено понад 11 тис. літрів  фальсифікованих алкогольних напоїв, розфасованих в упаковки типу «bag-in-box» орієнтовною вартістю 2 млн 625 тис. гривень, 2 автомобілі, якими здійснювалось їх транспортування, жорсткі диски, системне обладнання та мобільні термінали, за допомогою яких здійснювалось адміністрування інтернет сайтів, а також чорнову бухгалтерію.

На Вінниччині виявили злочинну групу,  які здійснювали незаконну реалізацію фальсифікованих підакцизних товарів

Крім того, вилучено понад 574 тис. гривень, здобуті злочинним шляхом.

Наразі досудове слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна та транспортних засобів, встановлення всіх додаткових осіб, причетних до незаконного виготовлення та транспортування підакцизних товарів.

До суду направлено клопотання про призначення експертиз.Переглядів: 1484
Поширень: 0