Вінничан запрошують на караоке-шоу «Зірка на ялинці»

Сьогодні, 2 січня,  біля Головної ялинки міста відбудеться другий відбірковий тур караоке-шоу «Зірка на ялинці». Усіх бажаючих вінничан запрошують прийти і заспівати, переможця визначатимуть 13 січня. 

Караоке-шоу «Зірка на ялинці» під час відзначення новорічно-різдвяних свят у Вінниці проводиться другий рік поспіль. Відбір учасників відбувається у кілька турів, а переможців нагороджують у день закриття Головної ялинки. 

У Вінниці новорічні заходи проходять на кількох локаціях. Серед них – біля Головної ялинки у Центральному парку. По вечорах тут проводять концертні програми, виступають вихованці мистецьких закладів та влаштовують дискотеки.  

Біля Головної ялинки на вінничан ще очікує чимало цікавого. Сьогодні о 17.00 розпочнеться проект «Новорічне рандеву». З 20.00 до 22:00 біля ялинки буде новорічна дискотека. 4 січня о 19:00 відбудеться ще один відбірковий тур караоке-шоу. 

Переможців караоке-шоу «Зірка на ялинці»  визначатимуть 13 січня о 18:00. Вони отримають подарунки від партнерів та організаторів свята.  Переглядів: 4088
Поширень: 1