У 2018 році у Вінниці проведено будівництво, реконструкцію та ремонт 5,5 кілометрів тротуарів

Минулого року комунальні служби виконали ремонт тротуарів на ділянках вулиць Магістратській, Київській, Соборній, Чехова та ряді інших. Під час робіт облаштовували з’їзди для людей на візках та мам з колясками. Роботи з капітального ремонту тротуарів продовжуватимуться й в цьому році.

Протягом минулого року проводились значні роботи по будівництву, реконструкції та ремонту тротуарів. Загалом було відновлено 5,5 кілометрів на ділянках 15 вулиць. 

По вулиці Магістратській ремонт тротуарів розпочався у 2017 році. Тоді було виконано роботи на ділянці від провулку Цегельного до вулиці Лесі Українки. Минулого року відновлено пішохідну частину по парній стороні до Хмельницького шосе

У 2018 році продовжились ремонтні роботи й по вул. Київській. У 2017 році тут відремонтували тротуари та побудували велодоріжку від вул. С. Зулінського до об’їзної дороги. У 2018 році тротуари відновили на ділянці від вул. С. Зулінського до Гонти (по парній стороні). 

Проводився капітальний ремонт й тротуарів по вулиці Московській. А по  Тімірязєва та Ващука пішохідні доріжки зроблені в рамках капітального ремонту вулиць. Новий асфальт з’явився  на тротуарах по вулицях Верхарна, майже один кілометр по Андрія Первозванного (від вулиці 600-річчя до Космонавтів), Зєрова (в районі перехрестя з вулицею Юрія Клена), Чехова (від залізничного переїзду до муніципальних будинків). 

У минулому році тривали роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Маяковського та по 1-му провулку Київському. Відремонтовано ділянку тротуарів по вул. Гоголя у рамках облаштування пішохідного переходу неподалік школи №4. Переглядів: 3228
Поширень: 0