ALEKSEEV – учасник вокального телешоу «Голос країни», що став музичним кумиром сучасності.

Тріумфатор у номінації «Відкриття року» за версією Першої музичної премії YUNA, у номінації «Прорив року» престижної музичної премії M1 Music Awards. Володар більше 20 значних музичних нагород СНД.

Всього за 2 роки на сцені ALEKSEEV створив власний музичний простір, відмінний від усього існуючого раніше, і підкорив серця сотен тисяч слухачів. Володар унікального тембру та власної манери виконання, ALEKSEEV впізнаваний серед тисяч інших артистів.

Шоу-бізнес гостинно прийняв Нікіту: Ані Лорак подарувала кліп, Ірина Білик запросила виступити на своєму концертів, Потап створив ремікс на пісню Нікіти, Алан Бадоєв зняв кліп.

Перший сингл артиста «Пьяное солнце» став безпрецедентним хітом у всіх країнах СНД та отримав статус платинового – 100 000 тисяч скачувань пісні на iTunes! ALEKSEEV став першим українським виконавцем, пісня якого 8 тижнів лідирувала у iTunes України, Росії, Казахстані. «Пьяное солнце» - перша російськомовна пісня, що потрапила в «Тор-100» світового чарту Shazam за рейтингами тижня.

До Дня всіх закоханих у Вінниці відбудеться великий сольний концерт Alekseev

«Снов осколки», «Океанами стали», «Чувствую душой», «Навсегда» - всі сингли та кліпи ALEKSEEV невідворотно займають своє місце в ефірах національних радіостанцій та телеканалів СНД і знаходять відгук у серцях сотен тисяч слухачів!

Географія концертів ALEKSEEV включає аншлагові виступи у Латвії, Білорусії, Естонії, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Ізраїлі, Німеччині, Туреччини, Єгипті та інших країнах.

Голос, що здатен повернути віру в себе, унікальна манера виконання, абсолютно інше звучання. ALEKSEEV – артист, чиє мистецтво підкорене високій ідеї – за допомогою голосу відкривати у людях найсвітліші пориви.

Дата концерту – 16 лютого 2019 (субота), 19:00.

Місце проведення – Будинок офіцерів. 

Вартість квитків - від 320 до 750 грн

Квитки можна придбати ТУТПереглядів: 1951
Поширень: 0