Площа Василя Стуса очікує реконструкції. Шукають урбаністів

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"До архітектурного конкурсу з реконструкції площі Василя Стуса у Вінниці зможуть долучитися ще більше урбаністів. Термін подачі заявок на участь у ньому продовжили до 7 вересня. Чим більше буде професійних пропозицій по цьому дуже цікавому, але й складному з погляду просторового розвитку проекту, тим якіснішим буде остаточне архітектурне рішення. Адже площа Стуса – зокрема, і центральний майданчик у місті для проведення масових заходів та святкувань.

Окрім функціональності площі, покращення її зовнішньої естетики, велике значення має збільшення її історико-культурного та композиційно-художнього потенціалу.

Дуже розраховуємо на креативні, але реалістичні ідеї майбутніх команд-учасниць. Нагадаю, що призовий фонд конкурсу складає 250 тис. грн. Переможців визначать наприкінці вересня. У журі - досвідчені фахівці з міського планування та просторового розвитку. До прикладу відомий архітектор, керівник Агенції просторового розвитку Олександр Коротких, а також Аліна Дяченко, що представляє Інститут розвитку міст", - написав Сергій Моргунов.

Площа Василя Стуса очікує реконструкції. Шукають урбаністівПереглядів: 9524
Поширень: 2