Цьогоріч Вінниця повністю перейде на е-квитки

Вінницький громадський транспорт почнуть обладнувати валідаторами та бортовими комп'ютерами вже наступного місяця. Якраз в лютому до Вінниці надійде перша велика поставка автоматизованих систем збору плати за проїзд з Чехії. Загалом очікують близько шести тонн обладнання.

Наразі до впровадження електронного квитка готують громадський транспорт міста.

Нагадаємо, що чеська компанія Mikroelektronika перемогла у тендері на визначення постачальника обладнання автоматизованої системи збору плати за проїзд у громадському транспорті Вінниці. Тоді вони запропонували найменшу ціну та обійшли 14 конкурентів, тому саме з цією компанією у травні минулого року підписали контракт.

Спершу до системи будуть приєднувати увесь громадський транспорт міста, а вже згодом доєднувати приватних перевізників. Систему мають розгорнути у 320 одиницях комунального транспорту та 260 одиницях приватного транспорту. Окрім цього по місту буде встановлено декілька десятків табло з графіком руху та розроблено систему диспетчеризації.

Валідатори у транспорті почнуть працювати з травня 2019 року. Тоді безготівковий розрахунок за проїзд буде в 100 одиницях транспорту, в червні — на 300 одиницях транспорту, у серпні — на 680 одиницях транспорту.

Самі квитки будуть у вигляді пластикової картки з чіпом, на який зараховуються гроші – за принципом поповнення банківської карти. Вона буде у вільному продажу в торговій мережі як, скажімо, картки поповнення мобільного зв’язку.

Водночас пільговим категоріям населення картку видаватимуть безкоштовно через “Прозорі офіси” та контакт-центри “Вінницякартсервіс”.Переглядів: 5056
Поширень: 3