У Креативному просторі «Level 80» відбувся перший чемпіонат із шахів

18 січня на базі КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» у Креативному просторі «Level 80» провели перший чемпіонат із шахів. Змагання організували відділ з питань молодіжної політики міської ради і Центр підліткових клубів за місцем проживання «VinSmart» за підтримки обласного відділення НОК України.

На старт вийшли 35 спортсменів різної кваліфікації, починаючи від початківців-дошколяриків до досвідчених старшокласників і студентів.

Окремо проходили турніри в двох вікових групах. До того ж, як завжди, визначали кращих серед хлопців і дівчат. Тож дюжину учасників, окрім традиційних медалей і грамот, чекали сюрпризи – смачні торти. Несподіванок не трапилося. Чільні місця посіли володарі найвищих шахових рейтингів, представники клубу «Романтик», за адресою: 600-річчя, 6.

У Креативному просторі «Level 80» відбувся перший чемпіонат із шахів

Зокрема, в старшій групі переміг студент педуніверситету Андрій Вічавський, в молодшій – Андрій Бутивський. Серед дівчат золоті нагороди здобули сестри Вікторія і Маргарита Швець.

На урочистому закритті всіх учасників нагородили грамотами, значками, а також спортивною літературою і дисками від обласного відділення НОКУ.Переглядів: 1366
Поширень: 0