На цьому тижні очікується відлига, тому комунальні служби зосередились на очищенні систем зливової каналізації

Комунальні служби продовжують прибирати місто від наслідків снігопаду, який тривав у вихідні. Паралельно до цієї роботи дві бригади обстежують систему зливової каналізації міста та розчищають решітки зливоприймальних колодязів. 

Найближчими днями у Вінниці синоптики прогнозують потепління. Завтра очікується температура від нуля до п’яти градусів тепла, можливі опади – мокрий сніг з дощем. Плюсова температура триматиметься протягом тижня. Тому зараз комунальні служби особливу увагу приділяють розчистці колодязів зливової каналізації, щоб забезпечити водовідведення талої води.

Ця робота триває вже близько двох тижнів, і основна частина решіток зливової каналізації уже прочищена, але в подальшому їх знову будуть обстежувати та за необхідності прочищати. Адже разом з талою водою на решітках затримується сміття та гілля, які перешкоджають їй потрапляти у зливоприймальні решітки. 

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради, наразі по місту працює дві бригади з очищення решіток та оглядових колодязів. Система зливової каналізації обстежується комунальними службами згідно з розробленим графіком. 

Якщо мешканці виявили забитий колодязь, що призводить до підтоплення, то дорожники просять одразу ж телефонувати до відділу «Цілодобова варта» (тел.:15-60, 60-15-60, 65-15-60 (з мобільного через код  0432), 0800-60-15-60). В такому разі бригада одразу виїде на вказане місце.

Під час відлиги погода сприяє тому, що на дахах будівель утворюються бурульки. Коли виникає потреба, над очищенням дахів багатоквартирних житлових будинків від льоду працює більш ніж півсотні працівників ЖЕКів. Також вони чистять від снігу водостічні жолоби.

Окрім багатоповерхових будинків, небезпечні бурульки з’являються на кафе, магазинах тощо. Згідно з Правилами благоустрою та санітарного стану м.Вінниці, всі суб’єкти господарювання повинні самостійно прибирати свою територію від снігу та льоду, це ж саме стосується і фізичних осіб-підприємців (власники кафе, магазинів тощо), а також збивати бурульки з дахів, або ж огороджувати небезпечні ділянки вулиці. Хто не дотримується цих правил, ризикує отримати штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. За цим слідкує Муніципальна поліція. Тож вінничани, які будуть бачити небезпечні бурульки на дахах комерційних будівель або нерозчищену прилеглу територію, можуть надсилати цю інформацію до Муніципальної поліції через – Viber (тел. (067) 4-102-101) або Facebook.

Нагадуємо, що працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджих частин, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг.Переглядів: 2430
Поширень: 0