Вінниччина сплатила до бюджету майже 487,4 млн грн військового збору

Такою суттєвою сумою впродовж 2018 року платники податків області підтримали модернізацію та реформування української армії. Очікувані надходження, при цьому, перевищені більш ніж на 5,7 млн грн.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, приріст надходжень склав майже на 57,2 млн грн або 13,3 відсотків.

Очільник фіскальної служби області додає, що за цими сухими цифрами – сумлінність, патріотично налаштованих платників податків-роботодавців регіону, відповідальних за нарахування та перерахування до бюджету військового  збору із заробітної плати найманих працівників.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.Переглядів: 1806
Поширень: 0