У Вінниці копи-охоронці з усієї України вступили в рукопашний бій

У Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони вперше пройшли змагання з рукопашного бою серед територіальних підрозділів поліції охорони. Це учасники турніру з 28 територіальних підрозділів. Свою бойову майстерність показали 180 поліцейських, серед них і охоронці з Вінниці.

«Головна мета змагань: залучення особового складу територіальних органів поліції охорони до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та популяризація рукопашного бою. Він поєднує у собі різні єдиноборства в кращих традиціях і є універсальним засобом для затримання злочинця. А відтак, високий рівень бойової підготовки гарантує власну безпеку правоохоронців та безпеку громадян», - зазначив начальник Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Залізняк.

У Вінниці копи-охоронці з усієї України вступили в рукопашний бій

Атмосфера на змаганнях була напружена, спортсмени доклали максимум зусиль у боротьбі за звання найсильнішого. Вже завтра судді оголосять переможців.Переглядів: 3807
Поширень: 0