На Вінниччині директора приватного підприємства за незаконне привласнення коштів оголошено у розшук

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного привласнення коштів місцевого бюджету (субвенція з державного бюджету) службовими особами одного із приватних підприємств.

Установлено, що 31.10.2016 між Мурованокуриловецькою селищною радою та приватним підприємством, за результатами відкритого аукціону укладено договір підряду на виконання робіт по капітальному будівництву дорожнього покриття в смт. Муровані Курилівці.

У грудні 2016 року, директор цього підприємства, будучи службовою особою, діючи умисно, достовірно знаючи про те, що об’єми та вартість виконаних будівельних робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття в смт. Муровані Курилівці не відповідають об’ємам та вартості робіт, що зазначені в актах приймання виконаних будівельних робіт, за грудень 2016 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, склав офіційні документи, в які вніс завідомо неправдиві відомості про вартість та об’єми виконаних робіт. Внаслідок цього Мурованокуриловецькій селищній раді спричинено збитки на загальну суму  майже 906 тис. гривень.

За вказаним фактом директору приватного підприємства оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Наразі підозрюваного оголошено в розшук через не встановлення його місцезнаходження, ініційовано обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчим суддею надано дозвіл на затримання підозрюваної особи, вжито заходів щодо заборони виїзду за кордон.

За вчинення вказаних корупційних злочинів кримінальним законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.Переглядів: 2529
Поширень: 0